ANA DAĞITIM HAKKINDA


Firmamız Werzalit fabrikasının ilk 4 başbayisinden biri olarak Werzalit üretime girdiği yıldan bu yana ortağı ve başbayii olarak hizmet vermektedir.

İlk yıllar Werzalit’i değişik alanlarda kullanıma sunmak için örnek uygulamalar yaptık. Firmamız; Başbakanlık binasının komple dekorasyonu; çok sayıda cafe, düğün salonu, Jandarma Genel Komutanlığı Obim Salonu, Yüzlerce mutfak, Satış mağazaları (Örneğin Huzur Giyim Çarşı Mağazası), SSK İzmit Hastanesi, Vergi Daireleri ve PTT şubelerinde Werzalit ile dekorasyonlar yapmış ve Werzalit’ i aranan malzeme haline getirdikten sonra uygulamadan çekilip uygulayıcılara malzeme ve bilgi sağlamaya devam eden konuma çekilmiştir. Birçok yıl bayiiler içinde başarılı olarak ilk sırayı almıştır. Werzaliti satarken Werzalit Bayilikleri vermiş karşılığında o firmanın bayiliğini alarak elinin kuvvetlendirmiştir. Şuanda ERŞAH, SİESTA, PAPATYA, BÜROTİME, MEGASİT, VOLO, GARDENTIME, EMKO EMAYE, TAMPLAS, ÇEM-SAN, SİBAL, STOLL gibi güçlü ve kendini kabul ettirmiş firmaların bayiliğini yapmaktadır. Artık fabrikalar ürünlerini kendisi satmaya çalışmıyor iyi hizmet veren bayileri aracılığı ile tüketici emrine sunuyor.

Biz bu işi 1980 den beri TATLIDİL ve GÜLERYÜZLE yapıyoruz. İnanmazsanız deneyin; sizlere de hizmet sunmak bize gurur verecek.

Adres :Nato Yolu, Şenel Cad. No:24-B, Yukarı Dudullu / İSTANBUL
Telefon: 0216 365 05 78 - 0216 365 03 94       Faks: 0216 364 52 26

E-Posta: info@anadagitim.com
Webmaster
Bu site 1024x768 çözünürlük ve internet explorer 6.0 a uygun çalışacak şekilde hazırlanmıştır. 0.00008 sn.